Studium Praktyk (Archiwum)

Festiwal Nauki 2019

Bydgoski Festiwal Nauki

Oferta programowa podzielona jest na siedem ścieżek tematycznych: humanistyczną, przyrodniczą, społeczną, nauk ścisłych, artystyczną, techniczną oraz ścieżkę nauk o zdrowiu. Zachęcamy już teraz do przejrzenia programu. 13 maja o godz. 12.00 ruszyły zapisy on-line.

ZOBACZ TAKŻE

22 maja o godz. 17.00 gala inauguracyjna BFN, motywować do działania będzie gość specjalny - Łukasz Jakóbiak, a Magda Steczkowska wystąpi z recitalem SeriaLOVE.

26 maja zakończymy Festiwal Piknikiem Nauko-Rodzinnym na Wyspie Młyńskiej. Zapraszamy w godzinach 12.00-18.00, na wszystkich czeka mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Podczas pikniku rozstrzygniemy konkurs na kartkę dla Bakcyla.

Organizatorami BFN jest 5 bydgoskich uczelni: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy, Wyższa Szkoła Gospodarki, Collegium Medicum UMK oraz Bydgoska Szkoła Wyższa.

Złap bakcyla nauki! Zapisz się na Bydgoski Festiwal Nauki!

Zapisy i informacje na stronie: festiwalnauki.bydgoszcz.p

Staż na lepszy start
Festiwal Nauki 2018

II SEMINARIUM NAUKOWE Ku lepszej praktyce "Twórczy nauczyciele - studentom" 02.04.2016

Zakład Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej oraz Studium Praktyk UKW zorganizowały II Seminarium Naukowe KU LEPSZEJ PRAKTYCE "Twórczy nauczyciele - studentom" 02.04.2016r. Wydarzeniu towarzyszyła również wystawa pod tytułem: "Nauczyciele z pasją"

Praktyki w ramach "Rządowego programu praktyk"

Praktyki w administracji państwowej dla studentów.