Studium Praktyk
Książki z półki - Książki z półki -

Książki z półki - "Afryka Kazika" - czyta Maria Sobieszczyk

9 stycznia 2023 roku do przeczytania książki Łukasza Wierzbickiego „Afryka Kazika”  zachęca dr Maria Sobieszczyk, wykładowczyni Wydziału Pedagogiki UKW. Partnerami przedsięwzięcia są Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Polskie Towarzystwo Pedagogiczne.

„Książki z półki” to projekt realizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnicach. Jego założeniem jest publikowanie filmików zachęcających młodszych czytelników do przychodzenia do biblioteki i wypożyczania książek.

W ramach akcji co tydzień na naszym kanale na YouTube, stronie internetowej MBP, profilach na Facebooku i Instagramie pojawiać się będzie nowy filmik reklamujący książkę, którą czytelnicy znaleźć mogą w Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci. Filmik zrealizowany został przez Daniela Frymarka.

Filmik na kanale YouTube: